Rozpoczynamy budowanie nowej strony internetowej parafii pw Wszystkich Świętych w Zakliczynie.

Z inicjatywy Rady Parafialnej i kapłanów pracujących w naszej parafii oraz z pracy wolontariuszy powstała strona internetowa. Jej celem jest archiwizacja i rozpowszechnianie podejmowanych działań duszpasterskich i modlitewnych oraz budowanie wspólnoty poprzez aktywną komunikację społeczną, jaką jest Internet. Zapraszamy chętnych do współpracy. Czekamy na Wasze opinie i propozycje, które pozwolą ukształtować jak najlepszą ofertę strony internetowej parafii. Wszystkim Czytelnikom ślemy: Szczęść Boże!

admin / styczeń 2012