Jest propozycja uruchomienia transmisji internetowej porannej Mszy świętej z naszego kościoła. Jesteśmy gotowi wyjść naprzeciw tym, którzy nie mogą uczestniczyć we Mszy św. z racji choroby.

Pierwszym warunkiem "uruchomienia" tego pomysłu jest odpowiednia ilość chętnych, czyli przynajmniej 25-30 osób, które chciałyby oglądać transmisję z naszego kościoła i mają po temu techniczne możliwości, czyli dostęp do internetu. Dlatego chętnych prosimy, aby zgłoszenia kierowali na adres: *Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.* , lub zostawiali w zakrystii . Więcej szczegółów podamy wkrótce.

Damian Nowak