Odpowiadając na apel ks. prałata Jana Głoda, który w ostatnią niedzielę stycznia głosił nam homilie, także wsłuchując się w świadectwa członków ruchu, gorąco zachęcamy do podjęcia inicjatywy założenia w naszej parafii Legionu Maryi.

Jest to stowarzyszenie ludzi świeckich, których celem jest głoszenie chwały Bożej, wspieranie Kościoła na polu ewangelizacyjnym i dążenie do osobistej świętości poprzez modlitwę i pracę apostolską w duchu zawierzenia i pod przewodnictwem Najświętszej Maryi Panny”. Szczegółowe informacje na temat tej wspólnoty można przeczytać na oficjalnej stronie internetowej Legionu Maryi
Pierwsze spotkanie odbędzie się 7 lutego we wtorek, o godz. 15.30 w salce parafialnej.

mś / luty 2012